Těžké dilema paní R...

17. dubna 2009 v 8:56 | čajovna |  Taroty on-line
Nedalo mi to, paní R., a musela jsem se co nejdříve opravdu podívat, co karty řeknou na vaše trápení, které tu spolu už řešíme nějakou dobu. Máte na výběr dvě řešení, obě mají své velké výhody a velké nevýhody a ačkoliv jsem vás nabádala k trpělivosti a čekání, zdá se, že srdce vám přikazuje jinak. A jak se říká, srdci neporučíš a co si budeme říkat, někdy jsou chvíle, kdy nám radí dobře. Neřknu-li - neradí ono nám vždycky dobře?
Takže,máte se vrátit do své domoviny, tam, kam vás srdce táhne?
Odpověď zní: asi ano, když je to tak...

Čekala jsem, že karty ukáží nějaké dilema, pochyby... Ano, jsou tady, trýznivé, zobrazené až "krvavými" kartami, ale je tu také karta, která to vše trochu odlehčuje v čase, tedy sice se trápíte, ale v tuto chvíli nemůžete nic moc dělat, musíte čekat. A podle velkého množství dalších karet, veskrze pozitivních a rozhodných se pokusím odhadnout, že už jste stejně vnitřně rozhodnuta.
Nepotřebujete v tuto chvíli odpověď na otázku, ano či ne? Ale možná tak "kdy"? Zdá se mi, že kdybych vám nyní řekla - ještě počkejte, zakroutíte hlavou a řeknete - ale to já už nevydržím!!! A máte pravdu. Je tu karta rozhodnutí, štěstí, která značí jasné ANO. ANO, jste rozhodnutá se vrátit. Na tomto místě, na kterém nyní setrváváte se nebudete nikdy cítit šťastná, vy prostě chcete jít za štěstím.

Okolí se na vás bude dívat všelijak, možná poznáte i nějakou tu odvrácenou stranu, stejně jako má luna falešné světlo slunce, tak po tomto rozhodnutí prohlédnete, ukáží se nějaké pravé charaktery ve vašem okolí.
Je tu do budoucnosti karta, která ukazuje na romantickou zasněnost - bolestně toužíte po něčem, co má spojitost s vaším dětstvím. To by celkem odpovídalo vaší současné situaci. Je tu upozornění, že přílišné lpění na dětství vám nedá možnost dospět... ale na druhou stranu, když tuto část života zavrhnete, stanete se předčasně starcem. Co si z toho vzít? To je na vás samotné, paní R., a možná to berte jako malé varování - chce to vzít celé tyto vaše touhy tak nějak opatrně do rukou, aby se nestaly obcesí a nesvazovali vám život příliš. Na druhou stranu je nelze ignorovat, protože mají pro vás velkou cenu a kdybyste se od nich odvrátila s konečnou platností, byla byste velmi nešťastná i v budoucnu... Zlatý střed - hledejte zlatý střed! Zdá se, že ho najdete a pro blízkou budoucnost je tu nějaká víceméně nečekaná šance v tom, co si nejvíce přejete... Dívejte se pozorně, může to být cokoliv, ale třeba také možnost nějaké práce ve vašem rodném městě a celý odchod by byl jednodušší...
Jestli manžel půjde s vámi? Na to vám neodpovím, dvě karty, které jsem si k němu vytáhla značí na to, že je v tuto chvíli již něčím přesycen a chystá se u něj nějaký zvrat, v názorech,v činnech...
Držím vám palečky, myslím, že jste sama již rozhodnuta...
Vaše Esterka

P.S.: Mám pravdu? Klidně napište do komentářů...:-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 R. R. | 17. dubna 2009 v 15:00 | Reagovat

Dobrý den Esterko, ano máte pravdu jsem rozhodnutá, jen musím chvíli počkat nejde to ze dne na den, ale vím, že tady není to pravé místo pro mě.R.Ještě jednou děkuji.

2 Eva* Eva* | Web | 17. dubna 2009 v 17:14 | Reagovat

Já se sem připletla asi nevhod, ale jen pozdravím a mažu zase o blog dál. Hezký podvečer a krásný víkend.

3 babča babča | Web | 17. dubna 2009 v 21:14 | Reagovat

ahojky Esterko mohla bych se taky připtat tvých karet zdravotně jaksi na tom nejsem nic moc a do ničeho se mi nechce a dostala jsem jistou nabídku na publikování a tak váhám či to zkusit či ne protože nevím kdy kde a jak mně zas cosi zkosí tak a ted nevím či je to vhodné to sem tak psát ale co za zkoušku nic nedám zdravím a přeju hezký večer

4 čajovna čajovna | 19. dubna 2009 v 7:55 | Reagovat

babčo, podívám se na to, asi to bude chvilku trvat...ale mrknu do karet. Pak dám vědět!

5 pavel pavel | Web | 20. dubna 2009 v 1:30 | Reagovat

takže všechno je asi ještě ve hvězdách :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama