Bude miminko, paní M...

29. dubna 2009 v 14:19 | čajovna |  Taroty on-line
ahoj M
takže snaha o další miminko?
Ráda se podívám do karet a věř mi, že to bylo dívání docela hezké. Karty nemohou určit kdy bude mimi... kdyby jsi věděla,kolikrát jsem to tam chtěla vykoukat já... a stejně jsem to nevykoukala... neurčí ani úspěšnost současného cyklu. Ale prostě to tam bylo... a vlastně nyní poprvé zkouším vykládat někomu na tento "problém",někomu jinému, než sobě.
A jak to tedy vidím? Úžasně. Určitě tam miminko je. V tuto chvíli tu padá hodně pozitivních karet, které značí nové začátky, šance a pomalé růsty. To vše může naznačovat brzké těhotenství. A určitě úspěšnou snahu, přinejmenším.


Je tu ale také jedna karta, která může všechno trochu brzdit. Na tvém místě bych po tomto výkladu byla velmi optimistická. Šance tam je, ale chce to ještě trochu čas. Bohužel neumím určit, jestli uvidíš dvě čárky na testu zítra, za týden nebo za měsíc nebo si ještě tři měsíce počkám. Ze zkušenosti vím, že výklad, tak jak nyní vypadá, určitě nenaznačuje, že se budete rok marně snažit, to ne, tipla bych to (ale ber to opravdu jako můj osobní střízlivý tip), že do půl roku budeš určitě těhotná...
Určitě pak dej vědět... A pozdravuj červnovou slečnu!!! Ať má brzy sestřičku nebo bráchu! A ty si to pak hezky užij...
Já, v roli Esterky, hračičky s kartami...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 M M | 29. dubna 2009 v 18:00 | Reagovat

Tak to jsem zvědavá : ) A piš si, že dám vědět... Já osobně si dávám cca 3m, tak snad se nám to podaří ; ) Přírodě stejně neporučíme, zařídí se po svém...

2 čajovna čajovna | 29. dubna 2009 v 18:45 | Reagovat

M, to máš pravdu, věřím, že se to podaří. Fakt karty vypadají velmi nadějně :-) Dlouhodobá nešťastná snažilka určo nebudeš :-)

3 M M | 29. dubna 2009 v 21:48 | Reagovat

Uvidíme, uvidíme : ) Vzhledem k tomu, že mám paradoxně takové vnitřní rozpory, jak to zvládnu, tak předpokládám, že to půjde rychle... : )) A budu muset velmi rychle dospět k tomu, že ano ; )
A doufám, že i těhotenství a porod proběhnou bez problémů...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama