Prý konec, paní A.? A co když ne?

23. března 2009 v 9:01 | čajovna |  Taroty on-line
Láska přišla (možná) čekána, možná nečekána, ale v každém případě přišla. Dokonce vás tak oblažila, že jste zapomněla na minulé vztahy a minulá trápení, milá paní A... A teď je prý všemu konec?
No, já si to zas tak stoprocentně nemyslím... Určitá trápení ve výkladu máte, patrně jste se ve vztahu opravdu nějak "zbortili a pohádali" nebo všechno ukončili, ale v tuto chvíli bych to neviděla tak definitivně. Je tu totiž stále až příliš hodně karet nových začátků, jistot a velkých es.

Es, která nosí možnosti a příležitosti veskrze pozitivní. Jednu z takových karet máte ve vzdálenější budoucnosti. V té blízké je tu ale opravdu něco bezesných nocí, něco trápení a něco kladení si za vinu. Nebudete se v brzké době opravdu cítit zrovna dobře....

A ani váš partner. Jeho výklad je ovšem také pozitivní. Opravdu netuším, co se mezi vámi přihodilo, skládám mozaiku z tendencí, které tu ukazují karty. Jedno tu ovšem vystupuje velmi výrazně. On váš vztah nejspíš také cítil (či stále cítí) jako velkou šanci, sice trochu divočejší a možná nečekanou, ale má ji někde uvnitř spojenou s možná velmi slibnou budoucností. A rozhodnutí, které musel nedávno učinit, nebo učinil v tuto chvíli, bylo rozhodnutím v rozporu s city. Možná vzdor, možná ta pradávná a prazvláštní touha každého z nás se někdy trochu "trápit ve vlastní šťávě"... Ale úplně upřímně to myšleno nebylo. A vy tu máte šancí také hodně. Milá paní A., karty vám dávají patrně ještě nějakou šanci, tak ji využijte. Ten vztah rozhodně má šanci na příjemnou budoucnost.

Přeji brzký konec trápení a hezké usmiřování!
A kdyby náhodu ne, nezoufejte...
Ale držím vám palce a dejte vědět!
Esterka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama