Paní G. - konečně spolu?

18. března 2009 v 9:10 | čajovna |  Taroty on-line
Odpovím Vám hned na začátek - odpověď na mě koukla s neskrývanou jistotu - zatím ještě ne! Rýsuje se u vás sice možnost, že váš vztah dostane jiný náboj, snad větší důvěru, snad se více sblížíte, poznáte, co pro sebe znamenáte... Ano to poslední bude nejspíše to, co budete v následujících měsících řešit.

Budoucnost vám přináší šanci, šanci pozitivní a šanci na zlepšení vzájemných vztahů. Ale nebude to tak horké, jak se bude zdát. Spíše než činy to bude o vzájemném uvědomění si věcí, které vám nejsou vhod, které vás trápí a budete mít čas si v nich udělat jasno. Půjde vám o rovnocennost vztahu - netuším, zda o rovnocenost ve vztahu muž-žena, vy a on nebo zda budete řešit průsečík vás a vašich současných partnerů. Mnoho by se mohlo vyjasnit. Láska mezi nejbližšími, těmi skutečně sobě nejbližšími, se tu vznáší ve vzduchu a ty šancové karty tu opravdu vykukují, nikoliv nesměle.

Paní G., dejte si pozor na nějaké klamy, falše a podvody, ty tu jsou, ale jejich tendence jsou odcházející. Možná v tuto chvíli, možná někde v koutku duše jsou nějaké pochyby, které byly oprávněné - ale vzhledem k velkému množství šancových a osudových karet se dá předpokládat, že se vy dva nyní již k nějakému výsledku ohledně vašeho vztahu doberete.
Rozhodně to ale nebude tak, jak si možná tajně doufáte. Že přetrhnete mosty a půjdete spolu jen vy dva. To se samozřejmě stát může, ale cesta k tomu bude hodně dlouhá a vy, pokud tak chcete učinit, si musíte nejprve udělat takovou nějakou startovací plochu, zamést si místečko jen sami pro sebe... a pro tuto činnost máte nyní obrovskou šanci...
Tak držím palce
Esterka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama