Ještě jedno rande pro paní L.?

18. března 2009 v 8:24 | čajovna |  Taroty on-line
Promarněná příležitost - to je věc, která trápí paní L... Váš výklad prozrazuje trápení hned na několika místech. Trápíte se vlastním pocitem viny, který je dosti silný, nemohu však říci, jestli je to kvůli té lásce, kvůli které jste mi psala... Je to spíš cosi, co považujete jako životní odplatu, jako něco, co se vám vrátilo a vy si říkáte "dobře mi tak, to mám za to". Dobrá zpráva je, že trápení pomine, a nebude to dlouho trvat. Máte tu šanci...šanci na novou lásku, dnes podruhé mi vychází karta, která by mohla zamíchat osudem i paní K., karta nové lásky.
Takové, která začíná zamilovaností, spontánním vzplanutím a končí trvalým vztahem. Tak jednoduché to ale není...

Je tu ovšem také někdo třetí, patrně již nyní. Musíte čelit nějakému odporu, někomu, kdo ničí vaše současné vztahy, ať již fyzicky nebo tím, že vás v myšlenkách znejisťuje. Budoucnost vám ovšem zase přináší nějakou šanci, veskrze pozitivní, ale čeká vás opět nějaké trápení. Budete patrně stát před možností něco skončit - nějaký nepříjemný obtěžující vztah. Nebude to lehké, nebude to příliš osvobozující a bude to přinášet bolest. Možná v sobě budete muset umrtvit nějaké lidské hodnoty, abyste se vůbec dokázala rozhodnout.
Takže odpověď na vaši otázku, dá vám ten dotyčný ještě jednu šanci ke schůzce?
Vyložila jsem si dva různé výklady a vždy je tu šance, která však nekončí nějakým nikdy nekončícím blaženstvím.
Ano, osud vám tedy může nadělit další setkání, ale spíš než nové začátky s tímto mužem, vidím, že takový vztah (či jen schůzka) přinese spíše pochyby. Hluboké pochyby, budete si nejspíš připadat jinak, cize, prostě ne tak, jak jste si vysnily (či vysnila)...
Spíš bych v tuto chvíli viděla, že na vás někde jinde čeká někdo jiný.... ale bude to ještě chvíli trvat.
Držím vám palce, paní L.!!!
Vaše Esterka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama