Do starých kolejí...

16. března 2009 v 10:44 | čajovna |  Editorial, aktuality z Čajovny
Knížky Kvantový úspěch a Město Ember už od dnešního rána putují za svými čerstvými majiteli a několik výkladů pro naše milé čtenářky snad zvládnu tento týden, hned se tu objeví!!!
Zajíždět zpět do starých kolejí je poněkud hektické, ale nesmírně uklidňující... Snad poprvé v životě mě stihla pravá žaludeční viróza a zvracení kombinované s kašlem, únavou a nespavými naprosto stejně nemocnými dětmi - to člověku vezme elán! Poněkud to připomínalo ponuré časy počínajícího těhotenství, které jsem si ve vzpomínkách už v tuto chvíli notně zidealizovala a úspěšně zapomněla na ten očistec!!!
A zase, a opět, si člověk uvědomí, jak taková nevinná a malá nemoc (nejen u sebe, ale i u dětí) člověka postaví do latě. Přestane si stěžovat na věci nepodstatné (například na drobky pod stolem) a i projevy "zdraví dětí" čili neposednost, odmlouvání, hledání vlastního já... bere tak nějak líp. Pořád lepší, než kdyby byly nemocný...
Tak Vás s novým týdnem vítám v Čajovně a hlavně - kšá kšá - odháním od Vás všechny ty virózy a podobné nechutnosti...
Vzhůru do všedních dnů a všedních, zcela obyčejných starostí... vlastně mě už ani tolik nebolí, že mi odešel objektiv na foťáku, hezky se zadrhnul (už podruhé!!!!) takže ho čeká patrně šrot. Ovšem, venku se tak hezky probouzí příroda, tak nevím nevím... možná, až odbudu poslední kontroly s dětma, zjistím, že se mi viróza opravdu nevrátí... tak vyrazím na nákup do elektra :-)
Držte mi palce!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Šárka Šárka | Web | 16. března 2009 v 17:22 | Reagovat

Ahoj, jé, žaludeční viróza, potvora. Tak hlavně, že už ti je lépe. Držim palce, ať se tobě ani dětem nevrátí!  :-)

2 MirkaT MirkaT | 16. března 2009 v 17:28 | Reagovat

Takže v plné síle do jarního počasí? Alespoň u nás na Vysočině se slunko snaží ; )

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama