Simon Brett: Prevítem snadno a rychle

11. února 2009 v 13:35 | čajovna |  Knížky pro ostatní

Povím Vám, že tato kniha je úžasná. Máte-li malé mimino, dožene vás po přečtení paranoia, jestli to sakra není pravda… Není to vaše růžový mimčo opravdu vypočítavý a nesnesitelný prevít, který zkouší, kudy vede nejkratší cesta do blázince. Samozřejmě do blázince pro matky a otce, pro matky zejména…


Navíc toto vydání od nakladatelství Argo, je bilingvní, takže angličtináři mohou porovnat anglický suchý humor s překladem Františka Frohlicha. Překlad je skvělý, pohled do duše miminka opravdu netradiční. A pořád se budete užírat myšlenkou, jestli to doopravdy není zrovna tak…Když na to opravdu šlápnu, nevydrží dlouho. Tentokrát stačila tak ještě opásat se zástěrou a říznout do jednoho stroužku česneku, než ji přepadla strašlivá myšlenka - ŽE BY MI OPRAVDU MOHLO NĚCO BÝT.
(Tohle je mimochodem velice užitečná rada při veškerém jednání s rodiči. Když si začnou myslet, že prostě jenom vyvádíte a děláte povyk pro nic za nic, doporučuju najednou vřeštění změnit. To znamená na několik vteřin zmlknout a pak vydat mocný ryk. Nikdy to nezklame, a průměrný rodič už s žene k vám.)Určitě dobrá vzpruha pro rodiče, nebo taky dokonalý uzemňovač a antikoncepce, jak se to vezme… Nečekejte zázračné rady, čekejte jen trochu zábavy na úkor nebohých rodičů. Mimino do jednoho roku vás má na háku….
Vydalo Argo, 2008
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 diky diky | Web | 12. února 2009 v 19:24 | Reagovat

Tahle knížka je fakt úžasná. Přečetla jsem ji jednou v autobusu cestou na dovolenou na jeden zátah. Královsky jsem se u ní bavila. Jen mě mrzí, že knížka nebyla moje a od té doby jsem ji nikde nesehnala.

2 čajovna čajovna | Web | 13. února 2009 v 8:13 | Reagovat

diky: je skvělá... sehnat se dá možná leda někde na netu...

Jinak v dalších dnech se tady objeví i další dva díly, neméně zábavné...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama