Když je touha po domovině tak silná...

3. února 2009 v 10:20 | čajovna |  Taroty on-line
Paní R. v tuto chvíli řeší zásadní otázku. Zcela pochopitelnou. Karty ukazují, milá paní R., že toto váhání není nějakým chvilkovým pomatením smyslů, ale je to rozhodování, které má zcela zásadní vliv na vaši hierarchii hodnot na hloubku vašeho života, na vaši budoucnost. Očividně se necítíte v dosavadním bydlišti v situaci, v jaké jste šťastná. Hledáte smysl svého života, svoji víru, hledáte stále místo, kde zapustit kořeny. Ano, vy víte, kde by vám bylo dobře, ve vašem domově, či spíše domovině. Co se tedy stane, když se rozhodnete vrátit se zpátky?

Nebyl by to zase tak špatný krok. Tam vás to táhne a i karty ukazují, že tam by pro vás byl ten správný osud, byl by to krok, jehož životní význam byste lehce pochopila a cítila se proto dobře. Sice to vypadá, že na začátku celého rozhodnutí by bylo více či méně dlouhé období váhání a nejistoty, zda děláte dobře a patrně i nějaká časová prodleva, tedy že by všechno nešlo tak rychle, jak byste si představovala, ale další karta jednoznačně naznačuje potřebu trpělivosti a pomalého růstu, ale zároveň až přehnanou horlivost, která by měla sklony vyplouvat na povrch. Pokud se takto rozhodnete, pozor na to! Obrňte se trpělivostí, spěch by vám mohl uškodit... dá se využít třeba na dokonalé vyzrání svých úvah a plánů do budoucna. Srdce by vám mělo ukázat, kde je správné řešení...
A když se nepřestěhujete zpět?
Toto rozhodnutí se zdá bude ve vás zrát mnohem obtížněji. Budete se cítit unavená, přetažená, přetížená, stresovaná a ztrápená pochybami, které budou stále temnější. Druhá karta upozorňuje na jisté svázání, nejlépe ji charakterizuje větička "Ráda bych, ALE..."Na jedné straně je toto přemýšlení chladnou tyranií svého vlastního rozumu, kterým umlčujete své pocity a bláhově se domníváte, že držíte na uzdě svá přání a tužby. Ovšem na druhé straně může toto období být dobré na uvědomění si těchto pravých pocitů a tužeb a možností se zbavit zbytečných životních okovů. Ani třetí karta není vyloženě šťastná, i když vás zavádí do chvil, kdy poznáte sílu vlastního podvědomí, své duševní síly, temné a záhadné prameny své vlastní moudrosti. Budete se chtít o někoho opřít, mít v někom oporu.

Výsledek?
Možná sama cítíte, že řešení je v té první možnosti. Ovšem ne všechno má jen dobré a jen špatné stránky a tak bych na vašem místě byla velmi opatrná. Protože je tu evidentně i problém s tchýní, podívala jsem se dvěma kartami i na ni. Loučení s těžkým srdcem, oproštění se od něčeho, co mělo velký význam. Ano, může to být i loučení se starým bydlištěm nebo třeba jen uvědomění si (konečně), že děti žijí svým vlastním životem a tudíž je třeba je propustit ze svého zajetí...Je tu také karta velké vitality a síly, šance, budoucnosti... Je tedy možné, že se vaše vztahy díky nějakému stimulu či impulzu zlepší a definitivně rozhodnou. Třeba se, ano, vaše cesty konečně rozejdou na dvě různá bydliště, tak, jak to má být.

Co říci závěrem?
Kdybyste se vrátila domů, byla byste patrně velmi šťastná, pokud však počkáte v K., nebude to lehké čekání, ale je možné, že se ledy pohnou správným směrem. A co se práce týče, karty vypovídají, že práci lépe uspokojující vaši dušičku, najdete spíše v K.... (jak to bude finančně, to ovšem nemůžu sloužit :-)))), někdy je ale lépe mít práci příjemnou, než nepříjemnou a skvěle placenou...
Karty to braly po této stránce...
Přeji Vám hodně štěstí a šťastno ruku při rozhodování :-)
Vaše Esterka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 klarrrinka klarrrinka | Web | 3. února 2009 v 15:35 | Reagovat

hezký blog:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama