Rok 2009 nás prověří...

9. ledna 2009 v 0:16 | čajovna |  Taroty on-line
Jaký bude rok 2009? Možná jste si ve skrytu duše přáli cokoliv, od zdraví až po hmotné statky, štěstí, lásku... Pravda, každému z nás přinese něco jiného, ale pojďme se podívat na to, jaké vlivy tento letopočet ovlivňují.

Numerologicky se zaměřme na devítku. Devítka má duchovní význam, donutí nás zahledět se sami do svého nitra a hledat podstaty a poklady. Bude vás to k tomu jistě nutit nějak samo od sebe a pokud budete tyto pudy ignorovat, snadno se stanete vznětlivými, vzteklými a tak nějak zdánlivě bez příčiny ztratíte chuť do života. Na řadě je letos růst osobností a to po duchovní stránce.

Se svými negativními vlastnostmi patrně budete nuceni svádět lítý boj. Pýcha, vztek, zlost, žárlivost - to vše se bude mísit a ovlivňovat vás. Ovšem jsou i dobré předpoklady pro boj s těmito vlastnostmi. Rok 2009 nás patrně vystaví zkouškám, promíchá dění kolem nás a ve výsledku ukáže to, co je v životě nejvíc podstatné a kudy se máte dát... Ovšem bude to cesta trnitá a někdy i bolavá.

Vše se samozřejmě mění i podle vašich osobních čísel a vlivů, takže vás řečené může doslova smést, ale také se vás může jen lehce dotknout.
Přeji Vám hodně sil, sama jsem měla před rokem tu čest s devítkou ve svém osobním výpočtu. Nebyla to doba nikterak lehká, ale očistný vliv byl úžasný...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama