Paní Z. v zajetí dluhů...

30. ledna 2009 v 8:49 | čajovna |  Taroty on-line
Paní Z., vaše situace je všechno, jen ne záviděníhodná. Vlastně jste takovou obětí vzájemné nekomunikace, tajnůstkářství a neúspěšného podnikání a... Vůbec se nedivím, že vás to trápí zejména kvůli vašim dětem. Opravdu z vašeho hlediska jsou obětmi těchto neshod, protože jim díky tomu nemůžete materiálně dát to, co by si podle vás zasloužili. Nejsem tak dobrá, abych z karet dokázala vyčíst, kde by se to dalo řešit, odkud by mohlo přijít spásné řešení, které by vám od dluhů ulevilo.... (snad soudní oddlužení? ale to není samospása, to vím). Vaše karty však nejsou jenom negativní, pozitivního v nich lze nalézt poměrně hodně...

Je tu celkem hodně karet, které ukazují na nějakou potěšitelný běh událostí, který je však zatím více či méně skryt vašim očím. Z vašeho okolí na vás číhá jakýsi stimul, který vám umožní dívat se do budoucnosti s očima otevřenýma s důvěrou. Možná už někde nablízku opravdu je, ale vy ho nevidíte či nechcete vidět, třeba je to ve vašem pohledu pouhá malichernost, která nestojí za pozornost. Rozhlédněte se... Nečekejte zázraky ihned, to nejspíš ne. Osud si s vámi v tuto chvíli zahrává a vystavuje vás zkoušce, která bude ještě nějakou dobu trvat. Nic nelze uspěchat.

Co se týče budoucnosti, v blízké budoucnosti se tyčí nějaké ostřejší výměny názorů. Možná uvažujete o nějakém rozhodnutí, o nějakém sdělení svému okolí. Vy nebo někdo jiný Vzdor, sběr sil k nějakému boji a výměna názorů. Jen si dejte pozor, někdy tato karta ukazuje i na přílišnou ukvapenost ve svých závěrech. Ale nelze říci, zda to bude či nebude i váš případ.
A celý problém vás bude ještě nějakou dobu trápit, moje výklady jsou na dobu 2,3 měsíců a do této doby se tu zlepšení nerýsuje. I nadále vás (i po případné této výměně názorů) bude trápit pocit někdy až přehnaného lpění na jistotách, na materiálních a finančních záležitostech, což je zcela pochopitelné.
Zkuste se, v rámci udržení si dobré nálady, alespoň kvůli dětem, najít ve svém okolí ten nějaký pozitivní element... někde tam je. Ostatnímu dejte čas... a třeba se za čtvrt roku zase ozvětě, třeba se ledy pohnou k lepšímu...
Vaše Esterka
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama