"Neukončené" vztahy trápí...

23. ledna 2009 v 14:10 | čajovna |  Taroty on-line

Paní K., vy jste mne dostala... Takový krásný příklad toho, jak to s člověkem zacloumá ve chvíli, kdy nějaký vztah či intenzivní láska skončí...vlastně ani nevíte jak. A co hůř...s tím druhým přijdete o tu vzácnou, leč někdy bolavou a bouřlivou chvíli, ve které si prostě oba řeknete, že sami sebe máte tak akorát a nazdar bazar... nebo že existují jiné důvody, pro které spolu už dál spolu být nemůžete, popláčete si na rameni, bolest se časem zaobalí a je (relativně) dobře.
Ptáte se, zda vám osud tuto chvíli ještě někdy nadělí. Co na to karty? Neumím přesně říci, zda někdy v budoucnu ano či ne, ale zhruba na nějaký čtvrtrok dopředu si troufnu tvrdit, že pravděpodobně ne.


Není to samozřejmě vyloučeno někdy v budoucnu, nakonec by to možná bylo lepší. Sama si velmi živě dovedu představit očistnost chvíle, kdy se po letech sejdou dva bývalí milenci a s více či méně těžkýcm srdcem proberou křivdy let mladických a minulých...
Takže jsem se ve vašem výkladu, milá paní K., zaměřila na budoucnost hned zkraje. Což není příliš pozitivní, karty ukazují dokonce i aspekty lží, podvodů, intrik a ústrků, což může znamenat, že se vám váš bývalý partner bude snad i vyhýbat. Možná, aby se právě takovému rozhovoru vyhnul. Dvakrát se tu také objevuje ukazatel něčeho osudového. Možná je tohle milostné "vakuum" či jak jinak tohle zdánlivě prázdné období nazvat, něčím, co podle knihy osudu právě nyní potřebujete. Nezatracujte svého bývalého, vy dva jste se měli sejít, měli jste spolu prožít to, co jste prožili a vlastně jste se i měli rozejít takto nestandartně.
Chcete-li můžete v tom všem vydobít jednu výhodu - vyhnuli jste se scénám...nebo možná výkrůtám a lžím. Možná je někde v podvědomí tušíte, ale velmi dobře chápu, že toužíte po tom UKONČENÍ. Po té definitivní tečce, která vám může uvolnit srdce a zaklapnout Jeho do krabičky na zámek.
Ještě jedna věc z karet vystupuje jako velmi pozitivní - z okolí na vás působí něco, co je tak trochu jako semínko, ze kterého pomalu, ale jistě vyroste něco krásného a milého. Není kolem vás náhodou někdo, komu jste velmi sympatická?
Držím vám palce a přeji do budoucna třeba právě setkání s Ním a pár slov, díky kterým v sobě budete moci celou epizodu uzavřít do šuplete Vzpomínky....
Vaše Esterka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kateřina Kateřina | 23. ledna 2009 v 14:30 | Reagovat

Milá Esterko, děkuji moc.

Máte pravdu, kdybychom teď spolu nějak komunikovali, nic pěkného by to nepřineslo.

Jen taková zajímavost ohledně toho ukončení a zaklapnutí zámku. Jedna z věcí, které pociťuji jako křivdu je ta, že jsme se během posledního půlroku rozešli několikrát - vždy z mé strany a on byl tím, kdo přišel a chtěl pokračovat.

Výmluvy nebo lži nebyly vůbec nutné, stačil prostě tichý souhlas.

Onen první rozchod byl skutečně takový, jak v úvodu popisujete - že jsme si řekli (napsali), že nám to nějak nejde a že by bylo lepší to rozpustit. Bylo to svým způsobem krásné, plakala jsem u toho, ale nikoliv zlobou, křivdou a záští, ale spíše dojetím. Samozřejmě pravé důvody, proč to z jeho strany není ono, jsem v té době naznala a kdybych setrvala v tom, co jsem tenkrát udělala, nikdy bych se je už nedozvěděla a žila pouze se vzpomínkou na milého člověka se kterým jsem se asi nepotkala v pravý čas na pravém místě. Podvod na mě spáchaný by mi zůstal utajen - a na rovinu přiznám, že kdybych mohla volit, zvolila bych raději nevědomost.

Co mi to mělo dát nebo mě naučit, to posoudím až časem ale možná je to právě lekce, že se mám naučit žít právě s tou zkušeností podvodu, bez nějaké satisfakce nebo mě zjevené spravedlnosti.

Nevím, dokážu-li někdy nezatracovat ho, věřím, že snad v budoucnu dokážu nezatracovat celé mužské pokolení, ale o bývalém si bohužel myslím, že to opravdu není dobrý člověk - a okamžiky, kdy ho "beru na milost" pokládám spíše za své projevy milostné slabosti a lpění na růžových brýlích.

Ještě jednou děkuji a přeju mnoho štěstí.

2 čajovna čajovna | Web | 23. ledna 2009 v 14:49 | Reagovat

Kateřino, jsem ráda, že vás to alespoň trochu povzbudilo... Vyjasnění tam karty v tuto chvíli neukazují, ba ani nějaké vzájemné setkání...

Jste úžasně rychlá, ještě jsem teď uklízela výklad ze stolu a vidím ještě jednu věc, na kterou jsem v textu zapomněla...

Dvě karty tu ukazují na velkou únavu, potřebu odpočinku, vypnutí...dejte si oddech od problémů, protože se kolem vás může plížit nějaká ta nemoc, která vás položí aspoň na chvíli do postele (o to ale není nouze ve virové sezoně, že?).... .:-)

Taky děkuji a přeji také mnoho štěstí

3 peeep peeep | Web | 25. ledna 2009 v 18:55 | Reagovat

Hezky blog,koukni se na muj!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama