Druhá láska může být jako tornádo a paní G je ta milovaná...

16. ledna 2009 v 23:00 | čajovna |  Taroty on-line
Opravdu nevím, ale výklad pro paní G., nevypadá zrovna růžově. Obrátila se na mne s pokračováním svých náročných, leč zajímavých vztahů. Popravdě, je to sice vzrušující, její vztahy nejsou nuda, ale nejsou ani procházkou růžovou zahradou. A líp patrně nebude...
Ve vašem dodatku mne zaujala jedna věc, věta vašeho milého, který tvrdí, že jste jeho druhá láska, velká, silná, ale bohužel druhá. Může být druhá láska tak šíleně silná?
Odpověď mě napadla hned - ano může. Je to pak tragédie, když cítíte, že jste v manželském vztahu s někým a ten PRAVÝ přijde až poté... To se patrně stalo vašemu ctiteli a obdivovateli....


Vy dva to nikdy nebudete mít jednoduché....Napadlo mne, když jsem si vyložila na vás dva karty. Byla to první myšlenka, vtíravá a silná.
Výklad to jen posiluje.

Opět jsem zvolila dvojitý výklad pro vás a pro něj....

Pro Vás
Je tu pro vás období, kdy pocítíte potřebu stáhnout se do soukromí, nekomunikovat, neřešit... Možná budete přemýšlet o jakémsi rozhodnutí učiněném v rozporu s mnoha silnými city a možná se budete cítit mizerně. Proč? Protože budete mít období, kdy budete jízlivá, ironická, nepříjemná a to vše jen za jedním ušlechtilým účelem - budete toužit po troše harmonie a lásky.

Pro něj
Možná právě teď budete vy v tomto vztahu za tu "zlejší", protože v kartách vašeho milého se objevují tendence k citovým prožitkům, sklonům k blouznění, touze po neuchopitelném. Budete mu svojí izolací unikat...Ano, já vím, on vás prostě chce vlastnit, patrně vás i velmi miluje, ale.... Je tu sklon k negativistickým myšlenkám, nejspíš ho bude trápit svědomí nebo bude přemítat o tom, která z vás dvou je pro něj ta pravá.

A karta společná?
Štěstí, pomalý, leč trvalý růst něčeho trvanlivého versus karta spravedlnosti. Je to otázka. Je někde nahoře dáno, abyste vy dva byli šťastní spolu? Má to tak být?
Třeba je právě toto ta otázka, kterou budete oba v následujících týdnech řešit... Ještě malá poznámka. Tato karta někdy upozorňuje na nutnost nechtěného zastavení se a přemýšlení. Třeba nějakou čárou přes rozpočet, jak se říká...třeba nemocí. Strávit pár dní v posteli a přemýšlet...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama