Brisinger již zítra na pultech knihkupectví!

30. ledna 2009 v 14:19 | čajovna |  Knížky pro děti
Nakladatelství FRAGMENT s potěšením oznamuje českým a slovenským fanouškům fantasy série Odkaz Dračích jezdců, že horlivě sledovanou třetí část Brisingr najdou v knihkupectvích již 31. ledna 2009 oproti plánovanému 4. únoru.
Třetí díl "Odkazu Dračích jezdců" Christophera Paolinoho vydalo americké nakladatelství Random House koncem září 2008. Česká premiéra byla naplánována na začátek února, ale nakladatelství Fragment se podařilo zkrátit termín už na konec ledna 2009.
Nedočkaví čtenáři se mohou začíst do dalšího příběhu, o Eragonovi a jeho věrné Safiře již o víkendu po vysvědčení. Mánie Brisingr vypukne již zítra, v sobotu 31. 1. 2009.

Uvedení knihy na trh v Čechách je naplánováno na stejný den, jako na Slovensku. Nakladatelství Fragment očekává, že kniha způsobí fanouškovské šílenství, stejně, jako tomu bylo při uvedení titulu v USA. Během prvního dne se prodalo 550 000 výtisků! Celá série
"Odkaz Dračích jezdců" má na kontě již více než 20 milionů výtisků po celém světě a mladý autor Christopher Paolini již v září loňského roku poslal vzkaz svým čtenářům, že se mu nepodařilo uzavřít příběh třetím dílem, a tak píše ještě čtvrtý.


"Pro nedočkavé zájemce a pro ty, kteří chtěli udělat někomu radost pod vánočním stromečkem, jsme připravili výhodné dárkové certifikáty. Touto cestou si první výtisky objednalo téměř 1000 čtenářů, kteří dostanou své knihy přímo od nakladatelství o dva dny dříve, než draci přistanou na pulty knihkupců.
Pro znalce předchozích dílů jsme připravili soutěž o knihu s originálním podpisem autora Christophera Paoliniho. Pravidla a soutěžní otázky najdete na stránkách www.brisingr.cz," uvedl PR manager nakladatelství FRAGMENT, Ing. Marek Maurer

Je na co se těšit
Ve třetím díle série je očekáváno množství zvratů, odhalení tajemství i vyrovnávání účtů
Anotace:
Přísahy, zkoušky oddanosti, mocné síly se střetnou.
Bitvou na Hořících pláních boj s Královstvím zdaleka neskončil
a zdá se, že v nadcházejícím střetu bude Galbatorixův Jezdec mocným protivníkem. Eragona se Safirou proto čekají další zkoušky v boji, ale v příběhu už nejde jenom o ně…
Stejně jako Eragon a Eldest, i Brisingr je plný napětí, nečekaných odhalení a zvratů, ve kterém nechybí ani Safiřin něžný humor.
Dlouho očekávaný 3. díl fantasy série Christophera Paoliniho je konečně tady!

Formát 152x228, váz., 656 str., 499 Kč, pro čtenáře od 11 let
Z anglického originálu přeložila Mgr. Olga Zumrová

Zdroj: tisková zpráva nakladatelství Fragment


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Janah Janah | Web | 31. ledna 2009 v 10:17 | Reagovat

Synek už se také moc těší. Až mu řeknu, že poslední díl není poslední, bude mít radost :-) Kolegyně dokonce svému synovi dala pod stromeček jakýsi po netu objednaný certifikát, který mu zaručuje rezervaci jednoho výtisku ;-) Já doufám, že knížku koupím bez certifikátů a bez fronty ;-)

2 čajovna čajovna | Web | 1. února 2009 v 11:52 | Reagovat

Tak co? Bylo včera na pultech?? ;-)

3 Janah Janah | Web | 1. února 2009 v 19:57 | Reagovat

Pokud ano, nic o tom nevím ;-) Čekám, až na knížku nebudou ty fronty :-)) A hlavně v našem místním knihkupectví jsou mírně nepružní, na novinky reagují v pomalém duchu svého pokročilého věku, takže si budu muset výhledově zajet někam do velkoměsta! Nebo objednat po netu...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama