Průsečíky vztahů pro paní G...

6. prosince 2008 v 0:35 | čajovna |  Taroty on-line
Tentokrát jsem pro paní G. vybrala jiný výklad. Zmatky ve vztazích z její prosby jednoznačně cítím a sama bych na jejím místě velmi váhala. Ale silné vztahy a emoce jsou mocný koktejl. Takže na jednu stranu jsem položila karty pro NĚJ, pro NI a budoucnost. Výsledek? Zajímavý...

To, co se stalo při vašem společném pobytu jen dokladuje to, že mezi vámi je velmi silný vztah. Ovšem trochu "násilný" jestli mi rozumíte. Není to láska, vášeň, bez překážek. Je tu mnoho různých protivenství a ve chvíli, kdy jste zahnáni do slepé uličky, můžete se chovat poněkud nepříjemně a nepřimeřeně. I když, co je nepřiměřeného na žárlivosti a touze vlastnit? Je to prostě lidská vlastnost.

Takže nebudu Vás napínat:
Pro NĚJ:
Karty tu ukazují na touhu po jistotě, kterou zatím nemůže nikde najít. Ovšem rýsují se mu zde také pozitivní karty, možná romantická láska, možná sentimentální blouznění, obě tyto varianty může tato karta ukazovat. A vrcholem je karta veskrze pozitivní, přílišných významů nemá, jen jeden - potěšující, optimistické události se blíží, potkají ho dříve, než si myslí.

Pro VÁS:
Vaše karty jsou trochu problematičtější, je tu silná t ouha po jistotě,v tom se vzácně shodujete. Ale vy budete ze všeho nejdřív projít tunelem velkých nejistot a bolestí, než se doberete k nějakému výsledku. Trochu mi tato karta připomíná porod. Tunel, na jehož konci je světlo, cesta bývá samozřejmě plná trní... Ale máte tu šanci, šanci, která však není z nejjednodušších, nese sebou bolestné odloučení od něčeho...Osvobození, vystřízlivění, čeká vás možná nějaký objasňující rozhovor, možná rozchod, prostě jakékoliv řešení.


A vaše společné karty?
Karta Soudu. V tomto kontextu ji lze chápat jako kartu osudovou. To, co se stane, je vám dvěma přáno. Naše vztahy nejsou jen tak nahodilé, často jsou pokračováním událostí z minulých životů. Vy dva podle všeho spolu musíte něco dořešit. On na vás velmi žárlí, záleží mu na vás, chce vás. Chce vás vlastnit? Kde se v muži bere touha vlastnit svoji milovanou? Není láska spíš o tom, že druhému dáváme svobodu? MOžná ano, možná ve chvíli, kdy sami tu svobodu máme. Ale vy dva jste svázáni množstvím svých vlastních závazků (rodina, děti) takže snáze vyplují na povrch ty negativní lidské vlastnosti. Jenže je tu karta Slunce, která je pozitivní a znamená rozptýlení mraků, vzájemné porozumění, možná šťastnou dovolenou, ale to je jen miniaturní část významu sluneční karty. Poslední kartou je karta značící pomalý růst.. Strom ponese své plody, ovšem někdy to mohou být až příliš lehkovážné plody. Nerozvážnost, roztomilá nerozhodnost, ale k jednomu vybízí... podívejte na svou situaci nezaujatě. Z nadhledu. Kam Vás táhne srdce, milá paní G.? Kde cítíte jistotu?
Možná, že ten, kdož vám v srdci sídlí nyní, opravdu není partnerem pro život, sama píšete, že ho vlastně ani pro život nechcete, ale NĚCO spolu vyřešit musíte. Nějakou starou karmickou záležitost. Nemusíte oba hned bourat rodiny, ale...
Vidím, že by vás spolu mohlo čekat něco hezkého, ale bude to trnitá cesta...
Přeji Vám hodně sil!
Esterka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama