Paní H., nová práce bude skvělá!

1. prosince 2008 v 5:34 | čajovna |  Taroty on-line
Zdravím paní H., a na úvod Vás potěším - vypadá to dobře! Ještě v minulém výkladu jsem spekulovala o tom, že změny v pracovní oblasti by mohly být pro vás méně bolestivé, například jiné místo ve stejném podniku, dnes karty ukazují zásadnější změny. Co je však důležité, jsou to změny jednoznačně pozitivní...

Píšete, že chcete nějaký zlom, chcete záležitost konečně rozseknout, máte touhu pomáhat a učit se nové věci... to zcela souhlasí. Karty v tuto chvíli ukazují na takové mrtvé místo, které ale musíte prožít. Je to chvíle, kdy jste nucena se zastavit, využijte to k analýze svého života, svých postojů, svých životních tužeb. Je klidně možné, že z toho vzejde právě ten směr, který v tuto chvíli potřebujete. Změny však zatím zažíváte bolavé, nejste si jista svým vlastním postojem, možná je v tuto chvíli u vás i nějaká nemoc, která jen zvýrazňuje nutnost zastavení se v koloběhu života, který v tyto dny nevnímáte příliš pozitivně.

Zvenčí však k vám jde velká šance, jedno z nejlepších tarotových es, také je tu dvakrát karta, která značí pomalý, úspěšný růst, ovšem chce to trpělivost.
Budoucnost značí karta, která je jednou z ochranných karet a je jednoznačně pozitivní. Ukazuje na povolání, které vám nejspíš bude blízké, srdci blízké, tedy něco ve spojitosti s terapií, péčí či ezoterikou. Ovšem je tu i varování, že jsou to kraje Vám sice milé, ale je třeba se v nich pohybovat velmi opatrně, nespěchat, protože jen trpělivost růže přináší a v tomto případě to platí dvojnásob. Naslouchejte vnitřnímu hlasu, což ostatně tak nějak naznačují i předchozí karty.

Budoucnost přináší i předzvěst dobré práce, je to však budoucnost trošku vzdálenější, než značí ochranná karta, kterou jsem zmiňovala. Nejprve bude třeba asi trochu přemýšlet sama nad sebou a poté se vám otevře skvělá šance. Vyloženě značí dobré pracovní vztahy, dobré pracovní ovzduší, příjemné prostředí a důvěru, kterou ve vás bude tato práce vyvoválat. Je zajímavé, že máte opět velmi pozitivní výklad, takže bezesné noci raději hoďte za hlavu...bude dobře. Bude to ještě chvilku trvat, ale bude dobře... Dokonce to vypadá, že tak skvěle, že vám i trochu závidím :-)

Vaše Esterka

P.S.: Nedalo mi to a podívala jsem se i do chytrých knih, cože je pro vaše znamení jako ideální zaměstnání:
Máte mnoho přirozeného nadšení a sebedůvěry, takže toho můžete směle využít, svoboda rozhodování je pro vás také velmi důležitá.
Můžete pracovat s cizími jazyky, být překladatelka, tlumočnice, pracovat u zahraničních agentur. Máte výborné předpoklady vést lidi, takže můžete být političkou (skvělá představa, že?) nebo učitelkou, lektorkou, právničkou. Máte-li ráda knihy, otevírají se vám možnosti i zde. Knihovnice, vydavatelka, nakladatelka, či dokonce spisovatelka. Vzhledem k vašim schopnostem by možná bylo úspěšné začít podnikat a to téměř v jakémkoliv oboru. Ve sportu, něco ohledně zvířat, i to jsou vaše oblasti.
No, povím Vám, kniha hovoří docela všeobecně...ale na druhou stranu, vlastně se nemusíte ničeho bát. U Vás opravdu věřím v dobrý konec...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama