Najde manžel zaměstnání, paní D.?

18. prosince 2008 v 8:52 | čajovna |  Taroty on-line
Odpověď zní: patrně ano, má určitě dobré vyhlídky na úspěch. Ale nebude to zřejmě zas tak jednoduché.
Vyložila jsem celkově, na situaci vaší rodiny v příštím roce a již nyní tu vyskočila karta ukazující na smělé a úspěšné věci budoucí. Takže lze do budoucna hledět s důvěrou. Je tu také to, co popisujete, dvě karty ukazují na nejistotu, podvody, lži, nedůvěru, prostě směsici negativních pocitů a událostí. Ale karty, které vystupují na nejvýraznějších místech jsou pozitivní, ukazují na pomalý růst a naději.


Co se týče budoucnosti, nedělejte si přílišné starosti. Myslím, že svátky bude lépe prožít v klidu a pohodě, protože ať tak či onak (karty dejme stranou), nějak se to určitě vyvrbí. Ale asi chcete trošku nasměrovat, kam a jak dlouho se třeba budete trápit špatnou finanční situací. Časový údaj karty neumí říct, alespoň ne mne. Jsou tu pouze dvě karty do budoucna a podle svých zkušeností ta první ukazuje období cca dva měsíce dopředu, ta druhá potom dva až více měsíců... ale může to být i záležitost pár týdnů.
Nebudete to mít jednoduché.
Patrně budete obětmi nějakého konkurenčního boje, nejspíš tedy tvrdou konkurenci o nějaké pracovní místo. Tato karta však ukazuje na dobré vyhlídky tento boj přestát bez úhony a vyjít z něj úspěšně.
Následuje však další karta ukončení dosavadní činnosti a nutnosti se s tím nějak vnitřně vyrovnat, sednout si a uvědomit si prožité a připravit se duševně na věci příští.
Nemusí to být nutně konec nově nabytého zaměstnání, ale sílíci potřeba se vyrovnat s tím, že třeba manžel bude muset dělat něco jiného, než doposud.
Ostatně na něj samotného jsem si vyložila jednu jedinou kartu, která ukazuje na nově nabyté zkušenosti, milé a příjemné, v přátelské atmosféře. Není vyloučeno, že mu k nové práci pomůže nějaký jeho přítel.
Celkově lze říci, že cestička bude trochu kostrbatá, ale nemělo by to trvat příliš dlouho a výsledcek bude stát za to.
Držím Vám palce, a hezké svátky!!!

Esterka :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama