Lucie Borhyová má miminko. No a?

18. prosince 2008 v 14:22 | čajovna |  Silný čaj
Tak jsem si sedla k netu ve chvíli vzácné bez pracovního nádechu, že se pokochám Lucií Borhyovou a jejím životním zvratem. Hezkým, náročným...no jo, jsem asi trochu úchylka na tyhle těhotensko-miminkovský záležitosti, ale to asi bude tím, že sama mám tyhle zážitky nějak čerstvé... Bulvár je kapitola sama o sobě a tak jsem se dozvěděla, že:
- miminko se narodilo předčasně (o 12 dní před termínem...hm...tuším, že "terním" se udává +- 14 dní okolo termínu, takže podle mě se narodilo úplně včas)
- se jmenuje Ursi, či tak nějak... dobrá kachna. Mimčo je Lucas, to je snad pravda.
- paní Borhyová je šťastná, dojatá, je to nej nej vánoční dárek. A snad si s ním dobře poradí, protože kvůli pracovnímu zápřahu si nějak moc nestačila uvědomovat, že je vlastně těhotná...
A ty reakce?Jako vždy...
Jedny ji přejí jen to nej a nej...
Druzí ji označují názvy pouličních pracovnic a závidí ji partnera.

Škoda, je mi jasné, že člověk nemůže každému vždycky přát jen to nejlepší, že závist a zášť je mocná a dokáže člověka sžírat pekelně, ale nikdy jsem neměla potřebu psát, že někomu přeju jen to nejhorší...Protože nepřeju, když už, tak nepřeju nic, protože mi to je jedno. Borhyová má mimčo, no a? Je veřejně známá, utajit to bohužel nemůže, tak to holt musí ven, bulvár taky musí z něčeho žít... Buď jí to přeju, nebo mi je to jedno...

A Lucii Borhyové přeju... Neznám ji, ale každý den na mě koukala z obrazovky. Ke konci již značně velryboidní, až jsem si kolikrát říkala, jaká se z ní stává hezký budoucí zdroj výživy pro její dítě, ale hlavně mi připomínala vlastní velryboidní stav před porodem. Narvaná k prasknutí - tak jsem si připadala. Absolutně všude...
ale fotografové jsou všeumělci a jí to slušelo....

neboNo ale jo, závidím jí. Možná to, že ji každý den v redakci nalíčili, ustrojili a mohla si chvíli připadat normálně, jako obyčejná ženská, nikoliv jako karavan pro dítě. Jak já po tom toužila....jejej.... A taky šla z porodnice nalíčená, krásná... žádné stopy po čerstvém mateřství, i když to blejskání fotoaparátů bych fakt nemusela.... Posuďte sami...Přeju ji hodně štěstí s Lucasem, i s jejím partnerem, protože ač nejsem její fanynka, nyní mne oslovila. Prožitým štěstím, dojetím, které neskrývala, tím, že přiznala, že při porodu bolestí plakala, tím, že přiznala, jaká to je řežba, ale krááásná....tím, že porodila ve čtvrtek, tím, že jsem se v jejím příběhu také shlédla.

Ale bulvár to vždycky okoření...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 babča babča | Web | 18. prosince 2008 v 17:45 | Reagovat

jo připojuji se k tobě bulvár je humus a záleží na zdravém rozumu toho kdo ho čte obávám se ale že mnoha čtenářům bulváru něco jako rozum chybí a jak taky nic nepřeju takovým bych přála aby se do spáru bulváru dostali určitě by změnili názor a že Borhyová porodila no a co a tak ji také přeju hodně zdravíčka pro sebe i pro miminko

2 diky diky | Web | 18. prosince 2008 v 17:46 | Reagovat

Taky jí mimčo přeju. Vlastně každé hodné mamče, která má v sobě pro své dítko spoustu lásky, pochopení, něhy. Já zatím na přílet čápa čekám. Nějak se ještě nezadařilo. Snad příští rok, už mi biologické hodiny tlučou hlasitě, jak zvon na kostelní věži.

3 MirkaT MirkaT | 19. prosince 2008 v 9:42 | Reagovat

Ahoj, četla jsem první článek v Blesku po porodu...

Předčasný porod mě taky dostal. Stejně tak jako termín, že samotný porod byl dramatický... To tedy nevím, dle toho, co psali, to byl luxusní porod a miminko bylo brzy na světě : )

Jenže bez těch dramatických vložek, by se to možná ne tak dobře prodávalo... ; )

4 čajovna čajovna | Web | 19. prosince 2008 v 9:43 | Reagovat

diky: zdaří, se uvidíš... každý mimčo má svůj čas, brala jsem to vždycky tak, že jestli tam někde je nějaký dítko, kterému máme býti rodiči a provést ho dětstvím...šup sem s ním... a zatím vždycky nějaký bylo.

5 čajovna čajovna | Web | 20. prosince 2008 v 13:25 | Reagovat

Mirko, máš pravdu, šest hodin jsem prožila poprvé a měla za to, že jsem to měla luxusní....

a taky mi je sympatický, že porodila normálně a ne císařem, jako spousta rádoby celebrit... jasně, beru, že někdy jsou k tomu vážné důvody, ale když to tak má skoro každá, tak že by všechny slavné dámy byly takový chabrusky?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama