Soutěžní podmínky

16. listopadu 2008 v 8:39 | čajovna |  SOUTĚŽE
Něco málo o všeobecných podmínkách soutěží na Čajovně... Přečtěte si!


Veškerá data získaná od uživatele jsou považována za jeho osobní a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.
Vaše data jsou maximálně chráněna
Osobní údaje soutěžících nebudou předávány žádné třetí osobě, budou pouze zveřejněna ve formě, ve které se podepíšete či projevíte přání nechat zveřejnit například svůj nick.
Ve výjimečných případech, o kterých Vás ale budeme informovat předem může být vaše jméno a adresa předána pořadateli soutěže pro zaslání výhry. Po skončení soutěže budou vaše údaje a e-mailové kontakty ještě zhruba měsíc (či do doby, než bude výhra ze soutěže úspěšně předána výherci) archivována v "čajovnickém e-mailu", poté budou bez zálohování smazány. Každé jednotlivé soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou, není-li uvedeno jinak v podmínkách. Účastí v soutěži dáváte souhlas k tomuto postupu.
Krizový scénář - ke kterému doufám nedojde…
Čajovna si vyhrazuje právo nahradit výhry výhrami obdobného typu a odpovídající hodnoty v případě, že třetí osoba, která výhry přislíbila, výhru nedodá. Přednost však dáváme výhrám, které jsou v Rakovnické redakci připravené k odeslání. Soutěž může být ve výjimečných případech také kdykoliv přerušena, předčasně ukončena či úplně zrušena.Soutěžící o tom však vždy budou informováni.
Výhra vítěze, kterého nelze kontaktovat, či mu výhru doručit na oznámenou adresu, buď propadají ve prospěch pořadatele, bude o ně vyhlášena nová soutěž nebo bude dodatečně vylosován náhradní výherce. Vše se bude řešit individuálně a na stránkách o tom budete náležitě informováni.
Čajovna také neodpovídá za nedoručení výhry z důvodu změny adresy bydliště výherce, pokud tato změna nebyla výhercem řádně a včas oznámena a také nemůžeme odpovídat za ztrátu, poškození, zničení nebo nedoručení výhry z důvodu spočívajících na straně pošty, která bude tyto výhry doručovat.
Výhry nelze nelze nahrazovat hotovostí, vymáhat právní cestou a Čajovna nenese odpovědnost za kvalitu či nedostatky výher zapříčiněné jejich dodavatelem. Též neneseme zodpovědnost za škody způsobené vaší účastí v soutěži.
Autorské příspěvky aneb kopírování zakázáno
Jestliže se budete účastnit soutěže fotografické či literární, jsou požadovány pouze autorská díla či fotografie, rozhodně nikde nikoho nekopírujte, je to zakázané zákonem a určitě to není ani etické... Čajovna si vyhrazuje právo tato díla smazat, účastníka ze soutěže vyloučit a tato díla dále nešířit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama