Paní G. čekají nelehké časy...

29. listopadu 2008 v 0:48 | čajovna |  Taroty on-line
Paní G. se na mne obrátila s prosbou o radu. Popravdě, poradit opravdu nemohu, jen naznačit, co ukazují karty. Nebudete to mít patrně příliš jednoduché, ale závěr lze pojmout celkem pozitivně. Každopádně lze usuzovat na nějakou větší změnu v životě.

Současnost není příliš růžová a to nejspíš sama dobře víte. Karty opravdu ukazují na ostré spory, výrazné ochlazení vztahů ale zároveň na udržování si odstupu, což má velmi často očistný charakter. Tyto spory a záležitosti jsou obyčejně velmi bolestivé pro obě strany.

Zvenčí k Vám míří opravdu velká změna a to někdy dokonce takového rázu, že ji lze přirovnat ke zborcení dosavadních systémů a životních stylů... V současnosti se ještě ukazuje lpění na jistotách, nebezpečná polovičatost vašeho jednání a je třeba přiznat barvu. Nevím, třeba si vážně s partnerem promluvit o svých pocitech... Píšete, že si připadáte velmi špatně, že nevíte, co chcete. Mohu Vás uklidnit, že je to často opravdu úděl žen na mateřské, protože rutina a neustále stejné a stejné dokola okolo dítěte je prostě zápřah na nervy a vlastně dodnes nemůžu říct, že znám něco horšího. Leda někde u výrobního pásu montovat součástky do rádií, nevím :-) Prostě není divu, neobviňujte se. S dítětem se mění hodnoty, partnerské vztahy jsou vystaveny zkouškám a popravdě, nevím, jak bych zvládala to, že tatínek není "tatínkem", ale pouze návštěvníkem v hotelu "DOMOV". Určitě bych přinejmenším měla pocit, že rodina není dokonalá, že není celá a to by se určitě odráželo na mé náladě a vztahu s manželem. Možná to ochlazení, odcizení, je způsobeno právě tím, že máte podvědomě pocit, že na vás "kašle a uklízí se do práce".
To jsem trošku odbočila, ale to jen pro povzbuzení, že v těchle pocitech nejste zdaleka sama.
Vraťme se ke kartám. Současnost je pro vás velmi silná, ukazuje silné karty. Síla a Kolo osudu dají tušit, že nejspíš už opravdu tušíte, kde je správná odpověď a kudy se dát. Vše korunuje karta Spravedlnosti, takže velmi pečlivě vážíte. Nedá se říci, že vaše vnitřní tušení je špatné nebo zbrklé, prostě jen potřebujete lásku, potřebujete zázemí pro své dítě, to je normální touha samičky, která se stala matkou, to je prostě zákon přírody. Máte dvě možnosti - buď se nějakým zásadním způsobem změní váš vztah s partnerem nebo se rozpadne a před vámi bude něco nového. Která z těchto dvou možností je pravděpodobnější, to bohužel taroty ukázat neumí. Jednu věc z budoucnosti vám však prozradit mohu.
Je tu karta, která ukazuje tendence k růstu, něčeho velmi pozitivního, leč pomalého. Nečekejte tedy změny hned a hned pozitivní, nejprve bude třeba projít velkým a přetěžkým obdobím rozhovorů, hledání cest a těžkých rozhodnutí...

Přeji Vám hodně sil!
Vaše Esterka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kreperat kreperat | Web | 29. listopadu 2008 v 8:36 | Reagovat

odpověď: drží dietu

2 čajovna čajovna | Web | 30. listopadu 2008 v 7:20 | Reagovat

:-) děkuji za odpověď... pro ostatní, to je odpověď na debatu o tom, co jedí muži k večeři, když ženy večer vaří jen x krát do měsíce...Co tedy jedí ženy? :-DDD

To je vidět slovo muže :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama