Kluci v akci 1 - recenze

7. listopadu 2008 v 0:48 | čajovna |  Knížky pro ostatní
Úplně první "Kluci v akci" se začali točit 27. června 2005, první klapka měla název "italská", jak to všechno začalo, záběry z úplně první představovací tiskovky…to vše a mnohé jiné najdete v prvním dílu této kuchařky. První, nesměle tvářící se díl ještě netušil, kolik jich bude následovat a že právě tento televizní pořad s dvěma mladými kuchaři, bude mít takový úspěch. Představí se Ondřej Slanina i Filip Sajler, najdete tu několik bonusových receptů, třeba jeden na rajčatový protlak.

Dozvíte se zákulisní zajímavosti, třeba, že na houby do "houbové" se šlo do hlubokých lesů, které miluje Václav Chaloupek. Takže hajdy na jeho chalupu…
Recepty jsou tu většinou netradiční, třeba kokosová polévka s kuřetem, recepty na úpravy kachny či ryb nebo výroba těstovin fettuccine.

Zajímá vás, kdy se točí mikulášský a vánoční díl? Povím vám to přesně, mikuláš přišel do studia již 9. října a štědrovečerní menu se podávalo již 7. listopadu.
Poprvé nám tu vína doporučuje vinná odbornice Helena Baker…První kuchařka obsahuje hodně zákulisních informací, recepty mne zaujaly jen málo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama