Nelehké dětství i život zvládnete, paní R.!!

27. října 2008 v 12:03 | čajovna |  Taroty on-line
Šotek a mé nešikovné ruce řádily a vymazala jsem si obsáhlou odpověď pro paní R., která mi napsala na e-mail žádost o radu. Snad se nebude zlobit, nemám na ni kontakt :-(, když odpovím touto formou...
Milá paní R., měla jste opravdu nelehké dětství a to je snad i slabé slovo. Jste Beran a Beranní aspekty máte i v mnoha dalších záležitostech. Bohužel beran, na něhož dlouhodobě působí despotické okolí, stává se ovečkou. Je to důsledkem ponížení. Máte však velkou výhodu oproti ostatním znamením, máte v sobě mnoho sil, vážně to z horoskopu vystupuje několikrát, takže máte také obrovskou šanci, to vše zvládnout.

Řešení, kam jít a jak v životě, najdete uvnitř v srdci. Důkladná analýza sebe sama. Měsíc máte buď ve Střelci, pokud jste narozena před 19,55hodin, a tam jsou velké snahy hledat smysl života v tom, v co věříte. Je lhostejno, je-li to láska, děti nebo majetek. Zde nic ve zlém, jste v zásadě pozitivní osoba. Pokud jste narozena po 19,55 hodin, zabíháte do Kozoroha, můžete mít větší sklony hledat schválení svých činů zvenčí, poškozuje vás to nešťastné dětství, které lidé s Měsícem v Kozorohu mohou mít, ale je tu i velká síla, která vás žene vpřed a úspěšně dál. Jste takovým živoucím důkazem, jaké hrůzy může člověk "ve zdraví" přežít. Navzdory osudu jsou ve vás silné vlohy pro úspěch, obchodní talent, pevná vůle, ovšem pozor na to, aby materiální výdobytky nebyly jen chabou náhražkou za citovou deprivaci.

Nevíte, zda se bránit lásce a novému partnerovi. Nevím, na to Vám opravdu neodpovím, snad jen hvězdy mohou naznačovat, že lásku prostě potřebujete. Budete-li se nyní bránit, vydržíte jen chvíli :-) stejně jednou zatoužíte po někom po svém boku.

A karty? Na vaši otázku nemohu odpovědět tak, jak byla položena. Má to cenu? Asi má, ale neuspěchejte nic, rozeberte si své nitro, vyjasněte si vztahy k bývalému partnerovi, ať ten nový není opravdu jen náhražkou. Karty vám předpovídají období, které je dobou přesycení, pochyb, hledání vlastních vin a obviňování se sebe sama....Bude to ještě nějakou chvíli trvat, ale na konci je jasné světlo, jedna z ochranných karet značící sílu, přesvědčení a plodnost. Můžete mít úspěch, nový partnerský vztah, někdy tato karta znamená i dítě (nebo partnera s dítětem?) ne ne, to už zabíhám do spekulací, důležité je vědět, že rozuzlení tam je - a je pozitivní. Jen musíte být trpělivá, bude to chvíli trvat.
Závěrem Vám chci milá R, popřát mnoho štěstí a smekám před těžkým osudem, který na vás život naložil, že ho zvládáte skvěle. Přeji Vám mnoho pozitivního a snažte se vydolovat tu svoji Beranní podstatu!!! A třeba mi zase napište, jak se vám daří...

Vaše paní Čajovníková....Ester :-)

P.S.: I vy ostatní zde můžete mít odpověď na Vaše otázky....odpověď tu najdete diskrétně a co nejrychleji, stejně jako paní R...! :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama