Čajovna se nadechuje

6. října 2008 v 7:22 | čajovna |  Editorial, aktuality z Čajovny
Druhý týden existence čajovny přinesl zásadní zvraty. Všechno se nějak semlelo a ejhle...je tu klid a mír. Čajovna se nadechuje čistého vzduchu, změnila kabátek do podzimního hávu a věřte, že je to dáma marnivá a převlékat se bude častěji. Podle nálady. A jaké změny se chystají?

V první řadě čajovna ví, kam směřovat. Alespoň zatím, než ji vy, čtenáři a návštěvníci, ukážete další cestičky, kterými by mohla směřovat. Takže zatím si tu budeme hlavně číst, to bych ráda napořád :-), vařit, to snad taky vyjde, a povídat si o kytičkách, zahradách a zvířatech, vždy nejčastěji o tom, co je zrovna aktuální a co vás může trápit. Občas nějaké to téma k zamyšlení a povídání. Každý den tu najdete minimálně jeden nový článek. Tento týden si mimo jiné přečtete:
- recenze dvou nových dětských knížek
- uvaříme si surimi tyčinky i pro toho, kdo je nemá rád
- vypěstujeme si begónii královskou
- povíme si něco o focení portétů, takže můžete zalistovat ve svých albech...a mnoho dalšího...
Tak přijďte, vítám vás co nejsrdečněji a věřím, že nám tu bude dobře.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Janah Janah | 6. října 2008 v 19:16 | Reagovat

Kabátek je moc pěkný, až na to, že jsem poslední týden vlašskými ořechy poněkud pronásledována. Nejen jejich sběrem tu a onde, rozvozem kolegyním, ale i večerním louskáním tvrdých skořápek u televize. Takový oblíbený seriál doprovázený nepravidelným bušením paličky do ořechu na prkénku navozuje zvláštní dramatickou atmosféru  do děje na obrazovce :-))

Každopádně přeji čajovně svěží vítr do plachet, tvůrčí rozlet, hromadu zajímavých témat ke zpracování a v neposlední řadě i mnoho nových i stálých návštěvníků, kterým se tu bude líbit a budou se do čajovny vracet číst, zamýšlet se a povídat si ;-)

2 čajovna čajovna | 7. října 2008 v 16:36 | Reagovat

já taky...:-) fotky jsou akutální ze soboty :-)....

Paličku nemáme, škoda, bušení je jistě lepší, než louskání louskáčkem...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama