Když muž s mužem snídá, klasická nevěra?

25. září 2008 v 10:48 | čajovna |  Silný čaj

Jak se může cítit žena, které náhle její muž řekne, že odchází za jiným vztahem. Ovšem ne za ženou, nýbrž za mužem. Lze to chápat jako klasickou nevěru nebo je to ještě větší průšvih?

Těžko říct. Kdo to neprožil, nemůže soudit. Přesto mě napadá, jak bych se asi cítila. Popravdě, vůbec nevím. Kdyby odešel za jinou ženou, byla by to prostě klasická nevěra. Utápěla bych se v pocitu, že jsem nemožná ženská, stará, šeredná, tlustá, s velkým zadkem a malýma prsama nebo naopak, nemožnejma vlasama, nehtama, rukama, nohama.... no prostě hrůza. Odešel zcela jednoduše za nějakou jinou. Lepší, chytřejší, hezčí.
Ale co když odejde za mužem. To znamená degradaci ženskosti jako takové. Mého muže prostě ženy nepřitahují, ani já, ani krásky typu modelka, ani obyčejná, leč roztomilá a milá baculka odvedle. Žádná ženská, nic, co má prsa a ženský zadek. Vzrušují ho chlapi. Chtě nechtě se neubráníte podivným představám, co spolu asi dělají.
Náhle ten, kdo vám byl tak blízký, je tak vzdálený. Protože s náručí jiného muže si toho svého asi neumíme představit žádná. Nebo ano?
V náručí jiné ženy je to tak nějak "běžnější"....
Jak byste reagovala, kdyby vám muž oznámil: Odcházím za jiným...?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 M.J. M.J. | Web | 25. září 2008 v 11:12 | Reagovat

Upřímně doufám, že vám nevadí, že zde napíšu svůj názor. Ano máte pravdu v dnešní společnosti je to průšvih, neboť každá věc má rub i líc. Když muž odejde za jiným mužem, tak společnost to odsoudí a nazve zvráceností, ale když žena odejde za jinou ženou a bohužel je to v poslední době častým jevem. Tak moderní ženy ji pochválý a uznávají, že se dokázala odtrhnout a osamostatnit od "hrozných" mužů. Navíc muže z nepochopitelného důvodu lesbičky přitahují a sní o nich. Abych se vrátil k vašemu tématu, tak u mužských "uprchlíků" je tomu přesně naopak pro ženy to jsou spíše kašpárci nebo vrby, kterým můžou vymluvit díru do hlavy a pro muže to jsou terče posměchu a naprostý vyvrhel. Neodsuzuji ani jedno, neboť každý má právo na štěstí. Každý kdo miluje svého partnera a stane se účastníkem tohoto odchodu, tak bude trpět stejně ať už je to muž nebo žena, ale já osobně bych s těžkým srdcem nestál partnerce v cestě za štěstím.

2 čajovna čajovna | 25. září 2008 v 13:43 | Reagovat

M.J. máš pravdu, je tu ten rozdílný pohled společnosti. Vztah žena-žena je tolerovanější než vztah muž-muž.Přinejmenším je žena brána třeba jako úspěšná "drsná feministka", však k čemu chlapy, žejo? :-) V cestě za štěstím bych asi taky  nestála, ale jde mi spíš o ten pocit "uražené ženskosti"???? Tu bych asi uraženou měla...:-DD I když na druhou stranu,lépe,když si dotyčný zařídí život s tím, ke komu ho přitažlivost táhne, než aby trpěl v manželství heterosexuálním....

3 Janabel Janabel | 25. září 2008 v 14:45 | Reagovat

No já nevím - mě přijde jako přirozenější vztah muž-muž, ne žena-žena. Je fakt, že se raděj podívám na krásnou holku než na krásné muže, ale to spíš proto, že na holce, když je opravdu krásná, ta krása jde vidět na první pohled. Krása chlapa, který je "krásný" podle mých měřítek, na první pohled vidět pokaždé nejde, to až na první otevření pusy.

Navíc mám kolem pár homosexuálních párů a lesbický žádný. Ne, prostě si nedovedu představit, že by ženská odešla od rodiny za jinou ženskou.

A jak bych se cítila? Hrozně v případě, že by se jednalo o mého muže, protože ho velmi miluju. Kdyby odešel za jinou ženou, tak bych ho "momentálně" ztratila, ale kdyby odešel za jiným mužem, byla by tato ztráta trvalá.

4 čajovna čajovna | 27. září 2008 v 17:45 | Reagovat

Ale pohled na dva krásné muže tak špatný není? Ženská asi ten homosexuální záměr snáze přetransformuje do bisexuality, protože ženám se obecně hůře odchází od rodiny než mužům...:-(

5 Yara Yara | Web | 6. prosince 2008 v 16:03 | Reagovat

Hmm, ale nejlepší je být buď bi, nebo hetero, ale s mírou.

Myslím, že do třiceti let budou zrušeny pojmy jako "heterosexuál" a "homosexuál", každý bude chodit s tím, který mu bude připadat inteligentní, chytrý, přitažlivý.

Možná že to tak vidím jen já, protože jsem bisexuálka, ale asi by mi to nevadilo. Je to přirozená věc, že je manžel bisexuál.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama